Ubytování - Adršpašské skály, Broumovsko

Nabízíme pohodlné ubytování na Broumovsku, Adršpašských skal, nedaleko Červeného Kostelce, Trutnova, či CHKO Jestřebích hor.
Ubytování v nově rekonstruované, luxusně vybavené chatě ve Stárkově. Ubytování mezi krásnou  krajinnou oblastí Jestřebích hor a CHKO Broumovskem plně vyhovuje letní i zimní rekreaci pro skupiny i rodiny s dětmi. Nedaleko najdete jedinečné Adršpašsko-teplické skály a mnoho dalších tipů na výlety.

Okolní krajina je v létě ideální pro výlety, sportovní pěší i cyklo turistiku nebo jen pro odpočinek či pro setkání přátel. V zimě  využijete běžecké tratě a lyžařské vleky v nedalekých Radvanicích a Chvaleči. V okolí  jsou i další doplňkové aktivity, jakými je například Golf, Paintball, lanové centrum, muzem stavebnice Merkur aj.


Muzeum Merkur

  
Muzeum Merkur


Lanové centrum v Adršpachu

Muzeum Merkuru

  

Adršpašské skály


 

 

 


 


tel: +420 607 444 888

Kam na lyže?

 


Naše restaurace


 Naše ubytování pro více lidí?

- Adršpašsko, Broumovsko -
Využijte nedaleké ubytování v apartmánech Penzionu Jívka nebo Penzion Budopartner které jsou určeny pro větší skupiny, rodiny s dětmi či firemní soustředění. Jsou zde luxusně vybavené pokoje - apartmány i pokoje hotelového typu. K dispozici je učebna, sportovní vybavení, FITNESS, dětské hřiště a venkovní posezení. 

 


Naše rekreační objekty v okolí?

Ubytování v penzionu s luxusně vybavenými pokoji.

Restaurace u Medvěda
Zajištění dopravy autobusy i mikrobusy.
Náš partner

 

česky deutsch